O nas

Serwis REJESTRACJA TELEFONICZNA (dostępny pod adresami: www.rejestracja-telefoniczna.pl, www.rejestracja-pacjentow.pl i www.recepcja-medyczna.pl), to przede wszystkim rejestracja pacjentów w prywatnym gabinecie / placówce medycznej świadczona zdalnie – na odległość. Funkcjonując na rynku od wielu lat, zdobyliśmy doświadczenie, które wykorzystujemy w codziennej pracy, obsługując pacjentów dla wielu naszych zadowolonych Klientów.

Główną usługą, jaką wykonujemy, jest oczywiście rejestracja pacjentów do lekarzy i lekarzy specjalistów. Pacjenci rejestrowani są zarówno przez telefon, jak i przez internet. Dzięki kilku liniom telefonicznym jesteśmy w stanie nie tylko odebrać każde połączenie, ale także przyjąć kilka rozmów jednocześnie. Nie jest to oczywiście możliwe na tradycyjnych rejestracjach w gabinetach i przychodniach, gdzie pracuje zazwyczaj tylko jedna osoba (lub dwie w systemie zmianowym).

Rejestracja pacjentów na odległość i związane z nią usługi pokrewne, które również świadczymy, wykupywane są przez wiele podmiotów wykonujących działalność leczniczą, dzięki czemu jesteśmy znacznie tańsi, niż gdyby każdy podmiot z osobna utrzymywać miał swoją własną recepcję – rejestrację. Usługi świadczymy m.in. dla: pojedynczych lekarzy, spółdzielni lekarskich, przychodni, jak również całych szpitali. Rejestracja pacjentów w prywatnym gabinecie zyskuje oczywiście najwięcej z racji tego, że przepaść między naszymi usługami a rejestracją na miejscu, jest jak porównanie samochodu osobowego do specjalistycznego ambulansu.

Klienci korzystający z naszych usług, obniżają koszty dotychczasowej rejestracji do tego stopnia, że mogą zaoferować niższe ceny własnych usług medycznych. W połączeniu z długim czasem pracy naszej rejestracji oraz odbieraniem wszystkich połączeń zwiększa się dzięki temu liczba pacjentów, chcących umówić się na wizytę. A zatem koszt wynajęcia zewnętrznej rejestracji, nie tylko zwraca się, ale skutkuje również dodatkowymi dochodami! To bardzo ważny aspekt dla ambitnych, chcących rozwijać się lekarzy i placówek medycznych, współpracujących na co dzień z naszym serwisem.

Nasz serwis dba o każdy szczegół. Również od strony technicznej. Wszystkie usługi, które dla Państwa wykonujemy, realizowane są wyłącznie w oparciu o markowy, sprawdzony i certyfikowany znakiem CE sprzęt światowej klasy. Dodatkowo, do ochrony całości danych używamy dysków samoszyfrujących stosowanych m.in. przez rządy wielu państw i wojsko. Sprzęt ten, obsługiwany jest przez starannie wyselekcjonowany i przeszkolony personel. Zapewnia to nam i naszym Klientom bezpieczeństwo oraz pewność ciągłej, nieprzerwanej pracy.

Wszystkie ww. elementy składają się na najwyższy poziom świadczonych przez nasz zespół usług. Jesteśmy dumni, gdy nasi pracownicy z rejestracji niejednokrotnie chwaleni są, przez pozytywnie zaskoczonych sprawną obsługą lekarzy oraz ich pacjentów. Jest to dla nas najbardziej namacalny dowód na potwierdzenie ich wysokich kompetencji.

Zapraszamy, do korzystania z naszych usług. Rejestracja pacjentów nie musi już generować wysokich kosztów. Wystarczy kliknąć KONTAKT.


 

 

  • O nas