Nasi lekarze

Doświadczeni i zawsze profesjonalni – nasi lekarze

O zdrowie naszych pacjentów troszczą się najlepsi lekarze. Większość z nich to specjaliści II stopnia, posiadający bogaty dorobek naukowy.

Pacjencie – aby uzgodnić wolny, a jednocześnie dogodny dla Ciebie termin wizyty, prosimy o kontakt telefoniczny z naszą rejestracją. Numery telefonów, podane są na górze strony.

Wykaz lekarzy, do których prowadzimy zapisy w zależności od miejsca zamieszkania pacjenta (ze względu na specyfikę naszego serwisu podane są jedynie specjalności):

Alergolog
Chirurg dziecięcy
Chirurg ogólny
Spec. chorób naczyń
Spec. chorób wewnętrznych
Spec. chorób zakaźnych
Diabetolog
Dietetyk
Dermatolog
Endokrynolog
Gastroenterolog
Ginekolog
Hematolog
Hepatolog
Internista
Kardiolog
Laryngolog
Nefrolog
Neurolog
Okulista
Ortodonta
Ortopeda
Pediatra
Proktolog
Protetyk Stomatologiczny
Psychiatra
Psycholog
Psychoterapeuta
Pulmonolog
Reumatolog
Stomatolog
Urolog

Rejestracja do lekarza możliwa jest zarówno przez telefon, jak i za pośrednictwem internetu.


Jednolite oznakowanie:
Każdy podmiot medyczny korzystający z naszych usług, ma prawo do korzystania z jednolitego oznakowania miejsca, w którym świadczy usługi medyczne. Projekt graficzny oznakowania opracowany został na specjalne zamówienie, przez doświadczonego grafika. Kolorystyka charakterystyczna dla służby zdrowia oraz zastosowana w produkcji technologia sprawia, że tablica informacyjna nie tylko widoczna jest z dużych odległości, ale też odróżnia się od innych szyldów w jej pobliżu.

Wzór tablicy wykonywany jest w różnych rozmiarach, w zależności od potrzeb i wolnej powierzchni na / w budynku. Przy wykorzystaniu wzoru, dopuszcza się zmianę symbolu eskulapa, na inny symbol, lub na logo placówki.

Nasi lekarze

 

Zapraszamy!

Nasi lekarze

  • nasi-lekarze
  • RT C4 Tablice nasi lekarze, gabinety